OPŁATY ZA INTERNAT

 

 

OPŁATY ZA MIESIĄC PAŹDZIERNIK

 

22 DNI X 14ZŁ = 308ZŁ- WYŻYWIENIE

1X50 ZŁ- ZAKWATEROWANIE

 

OPŁATY MOŻNA DOKONAĆ W OKIENKU KASY W SZKOLE LUB PRZELEWEM POD NUMEREM KONTA:

WYŻYWIENIE: 74 1240 3682 1111 0000 4199 0397

ZAKWATEROWANIE: 63 1240 3682 1111 0000 4199 0401

 

Tytuł przelewu: imię i nazwisko mieszkańca internatu oraz miesiąc, za jaki jest wpłata

 

 

Obrazy newsów: harmonogram2.jpg


REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

                 Obrazy newsów: 2024.jpg 


     Obrazy newsów: kon.jpg        Obrazy newsów: m_2.jpg                     Obrazy newsów: mm_6.jpg  

INTERNACKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

INTERNACKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

    Sport to zdrowie... a zdrowia nigdy za wiele 😀 w czwartkowe, słoneczne popołudnie ☀️ nasi wychowankowie uczestniczyli w Internackich Biegach Przełajowych 🏃‍♀️🏃🏃‍♂️ Uczniowie poszczególnych grup wychowawczych rywalizowali o tytuł Najszybszej Grupy 🏆 Walka była zacięta do ostatniego metra 🏃‍♂️🏃‍♀️ Ostatecznie zwycięstwo wybiegali chłopcy z Grupy 2 🥇👏💪 Najszybsi otrzymali zasłużone dyplomy ❗️ Każdy z uczestników biegu otrzymał słodki upominek 😁 Kiedy już tętna naszych wychowanków wróciły do normy 😁 przyszedł czas na wspólne ognisko z kiełbaskami!!!

 

Tekst: mgr Izabela Horanin

GALERIA


II MIKOŁAJKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

II MIKOŁAJKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

      Miesiąc grudzień to miesiąc, który w naszym internacie upływa pod znakiem licznych uroczystości i imprez 🥳🥳 Czas na II Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej zorganizowany dla naszych wychowanków. Tym razem wzieły w nim udział Grupa A, Grupa C, Grupa D1 oraz Grupa D2. W tym roku zwycięstwo wywalczyli wychowankowie z Grupy D1 👏👏. Organizatorzy Turnieju p. Józef Zychowicz, p. Dariusz Baniowski, p. Jan Kaczmarek, p. Damian Budziński oraz p. Eugeniusz Basarab dołożyli wszelkich starań, by impreza dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele radości, satysfakcji i zdrowej sportowej rywalizacji.

 

Tekst: mgr Izabela Horanin

GALERIA

#MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

#MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

     "Chcielibyśmy podziękować Wam za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem, za to, że zawsze Jesteście gotowi by wyruszyć na akcję, za poświęcenie dla innych. Życzymy Wam byście bezpiecznie i zdrowi wrócili do swoich rodzin" - te słowa chcieliby przekazać Mundurowym służącym na granicy polsko - białoruskiej chłopcy z grupy 7 i grupy 8. Dziękujemy ‼️ #MuremZaPolskimMundurem 🇵🇱


Tekst: mgr Izabela Horanin

GALERIA


ANDRZEJKI INTERNACKIE

ANDRZEJKI INTERNACKIE

      INTERNACKIE ANDRZEJKI 2021 😍 Dzień wróżb i dobrej zabawy 😏  Było wesoło, kolorowo i smacznie 🙂 Przepowiadaliśmy przyszłość...  Przebieraliśmy się...  Zajadaliśmy się przepysznymi babeczkami 😋 Tak niepowtarzalny klimat to tylko w internacie Zespołu Szkół Rolniczych CKZ w Świdwinie 🙂 

     W Dniu Andrzeja życzymy naszym wychowankom samych pomyślnych przepowiedni 🙂


Tekst: mgr Izabela Horanin

GALERIA

OTRZĘSINY 2021

OTRZĘSINY 2021

      Oj co to był za spektakl 🥳🥳 w rolach głównych 👉 wychowankowie klas I 💪 Casting bardzo trudny 🤯 sprawdzano umiejętność tańca 💃🕺 na zmniejszającej się gazecie 😲 mierzono prędkość wypicia soku z cytryny przez podziurawioną słomkę 🥤sprawdzano kreatywność w wyciąganiu cukierków z kisielu 🍬 oraz podczas konsumpcji jabłek i gruszek wiszących na sznurku i to wszystko bez pomocy rąk 😱 na koniec TEST wiedzy 😭 ile jest kondygnacji w internacie ❓🤦‍♀️ ile jest łazienek na Bloku D❓🤷‍♀️ czy jest w internacie pokój D59❓ 🤷‍♂️ i wiele wiele innych 🤷‍♀️🤷 Ale wszystko poszło dobrze 👍👏 wszyscy wychowankowie utracili kocie ogony i dumnie składając przysięgę internacką dołączyli oficjalnie do Grona Wychowanków Internatu Zespołu Szkół Rolniczych 👏👏👏

 

Tekst: mgr Izabela Horanin

GALERIA

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

       W dniu 12 października w Internacie Zespołu Szkół Rolniczych CKZ odbyła się Akademia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej 🎉 Wychowankowie naszego internatu, w pełnym humoru przedstawieniu,  zaprezentowali obraz pracy nauczyciela widziany oczami uczniów 😎 Wszyscy się świetnie bawiliśmy 👌 Po zakończeniu uroczystości czekała nas jeszcze jedna niespodzianka 🤩 przepyszny poczęstunek 😋 pychota ciasta przygotowane oczywiście przez naszych uczniów 👏

     Dziękujemy za super popołudnie Wychowankom oraz Wychowawcom zaangażowanym w dzisiejszą uroczystość 👏👏👏

 

Tekst: mgr Izabela Horanin

GALERIA

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W ŚWIDWINIE

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W ŚWIDWINIE

    W dniu 5 października 2021r. w naszym internacie odbyła się prelekcja na temat szkodliwości zażywania narkotyków, spożywania alkoholu oraz substancji psychoaktywnych. Pani st. asp. Katarzyna Kopacz z Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie omówiła także zagadnienia przestępczości nieletnich oraz odpowiedzialności karnej z nią związanej. Inicjatorem prelekcji był wychowawca Pan Robert Naumiec.

 

Tekst: mgr Robert Naumiec

GALERIA

SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŚWIDWINIE

SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI KOMENDY POWIATOWEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŚWIDWINIE

     W dniu 22 września 2021r. w naszym internacie odbyło się spotkanie ze Strażakami Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie 🚑 Podczas spotkania wychowankowie zostali przeszkoleni z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej oraz ogólnie pojętego bezpieczeństwa przeciwpożarowego. W czasie szkolenia wychowankowie mogli poćwiczyć swoje umiejętności na fantomie, jak również doskonalić ułożenie poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej.

     Przeprowadzone szkolenie było dla nas tym bardziej cenne, że nigdy nie wiemy, kiedy spotkamy się z koniecznością udzielenia pierwszej pomocy drugiemu człowiekowi.

 

Tekst: mgr Izabela Horanin

GALERIA

OGNISKA INTEGRACYJNE

OGNISKA INTEGRACYJNE

      Ognisko w promieniach popołudniowego słońca jest idealnym pomysłem integrującym młodzież. Wielomiesięczna nauka zdalna zabrała możliwość bezpośredniego kontaktu wychowanków, brakowało wspólnych rozmów, żartów, wspólnie spędzonego czasu. Wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami postanowili jak najszybciej zacząć nadrabiać utracony czas. W trzech pierwszych tygodniach września ogniska zorganizowały grupa IV, grupa V, grupa VI, grupa VII oraz grupa VIII.

     Uśmiechy na twarzach naszych wychowanków i wychowawców świadczą o tym, że był to naprawdę miło spędzony czas :) W końcu razem :) 

 

Tekst: mgr Izabela Horanin

GALERIA

Wygenerowano w sekund: 0.11
217,066 unikalne wizyty