Turniej Piłki Nożnej

W dniu 30.05.2017r. na Orliku ZSR CKP odbył się finałowy mecz Turnieju Piłki Nożnej. Poszczególne etapy turnieju zorganizowanego dla wychowanków naszego internatu wyłoniły dwie najlepsze drużyny. W finale spotkały się drużyny z bloku A i z bloku D. Mecz był bardzo wyrównany, wychowankowie prezentowali wysoki poziom umiejętności, a chęć wygranej każdej z drużyn doprowadziła do wyniku 6:6, tym samym do dogrywki. Jednak i dogrywka nie wyłoniła zwycięzcy, w efekcie kibice doczekali się rzutów karnych. O zwycięstwie wychowanków mieszkających na bloku A zdecydowała dopiero druga seria rzutów karnych. Piłkarzem, ktory zdobył najwięcej bramek został Krystian Walaszczyk. Organizatorami turnieju oraz sędziami poszczególnych meczy byli wychowawcy: p. Józef Zychowicz, p. Marcin Wrzesiński, p. Mateusz Potaczek.

Tekst: mgr Marcin Wrzesiński, mgr Józef Zychowicz