TURNIEJ SZACHOWY 2017

W dniu 21 listopada w internacie ZSR CKP odbyły się Mistrzostwa  Zespołu Szkół Rolniczych CKP im. S. Żeromskiego w Świdwinie w Szachach. Zmagania rozpoczęły się dokładnie o godzinie 16:00 i potrwały do późnego wieczora. Do rozgrywek zgłosiło się szesnaścioro uczniów naszej szkoły i wychowanków internatu. Zawody były rozgrywane systemem szwajcarskim. Nad przebiegiem konkursu czuwali organizatorzy: D. Zwoliński i M. Potaczek.

Mistrzem Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Świdwinie został Marcin Arszyło. Drugie miejsce po dogrywce zajął Stanisław Tokarski, a trzecie Wojciech Znaczko. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Małgorzata Białek. Wszyscy otrzymali dyplomy i okazałe puchary. GRATULUJEMY!

Tekst: mgr Damian Zwoliński